ELAN Explore 6 Green LS 17/18 - DOPRAVA ZDARMA!!!

Parametry produktu
značka Elan
kategorie lyže ELAN explore
geometrie 114/72/103
Dynaflex Díky materiálu Dynaflex v zadní části lyže jsou lyže s touto konstrukcí mkké a snadno ovladatelné, hlavně na konci oblouku.
Parabolický Rocker Tento unikátní profil kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil Early Rise Rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vibrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají.
Jádro Synflex Jádro Synflex se vyznačuje tím, že se v konstrukci lyže podélně střídají materiály s různou hustotou, což zaručuje skvělé jízdní vlastnosti. Je to lehké syntetické jádro s optimálním rozložením pružnosti.
Laminát Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.
vázání ELAN EL 10
délka lyží v cm 160
původní cena 7720,– Kč(s DPH)
cena po slevě 6940,– Kč(s DPH)
záruka 2 roky
dodací lhůta(dny) 7Varianty produktu
ELAN Explore 6 Green LS 17/18, vázání: ELAN EL 10, délka lyží v cm: 160, cena: 6940,- Kč

ks

ELAN Explore 6 Green LS 17/18 - podrobný popis produktu

Hlavním rysem celé řady Explore je extrémně lehký přechod od klouzání ke carvingu a pro Explore 6 to samozřejmě platí také. Tato lyže podpoří vaši lyžařskou sebejistotu, která je tolik potřebná k tomu, abyste se v tomto sportu zdokonalili. Díky profilu parabolický rocker a konstrukci Dynaflex s vrstvou kovu, který lyži dodává stabilitu a energii, hladce proplujete ke špičkové lyžařské úrovni. Přejete li si namontovat vázání na lyže, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce a napište také délku podešve lyžařských bot v milimetrech.


Rady a tipyVytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2009
© Copyright 2009, KB sport HK, spol. s r.o.