ELAN Explore 10 TI PS 17/18 - DOPRAVA ZDARMA!!!

Parametry produktu
značka Elan
kategorie lyže ELAN explore
geometrie 125/76/104
Waveflex WaveFlex od firmy Elan je unikátní zvlněný profil na povrchu lyže, který zaručuje velkou podélnou pružnost pro snadné zatáčení a torzní stabilitu pro lepší přilnavost hran. Nikdy předtím neumožňovala konstrukce lyží zkombinovat tyto dvě vlastnosti u jedné lyže.
Parabolický Rocker Tento unikátní profil kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil Early Rise Rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vibrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají.
PST Konstrukce PST (Partial Sidewall) optimálně kombinuje pevnost a poddajnost lyží. Díky konstrukci Cap/Sidewall jsou lyže lehké, tolerantní k chybám lyžaře a zároveň pevné a stabilní.
Jádro Dual Dřevěné jádro Dual se skládá ze dvou symetrických dřevěných nosníků umístěných na vnějších hranách jádra lyže. Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a držení hran a zároveň zaručuje snadnou ovladatelnost lyží v různých sněhových podmínkách.
Mono Ti Konstrukce Mono Ti využívá jednu vrstvu titanu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu lyže a ovladatelnosti.
vázání ELAN EL 10
délka lyží v cm 152,160,168
původní cena 10880,– Kč(s DPH)
cena po slevě 8990,– Kč(s DPH)
záruka 2 roky
dodací lhůta(dny) 7Varianty produktu
ELAN Explore 10 TI PS 17/18, vázání: ELAN EL 10, délka lyží v cm: 152, cena: 8990,- Kč
ELAN Explore 10 TI PS 17/18, vázání: ELAN EL 10, délka lyží v cm: 160, cena: 8990,- Kč
ELAN Explore 10 TI PS 17/18, vázání: ELAN EL 10, délka lyží v cm: 168, cena: 8990,- Kč

ks

ELAN Explore 10 TI PS 17/18 - podrobný popis produktu

Explore 10 Ti se snadno ovládá, je velmi pohyblivá a díky vysoce kvalitnímu technologickému provedení má výborné jízdní vlastnosti. Lyže Explore 10 Ti má parabolické vykrojení, které usnadňuje skluz a oblouky, dále je vybavená technologií WaveFlex, což je kombinace toho, co dříve nebylo možné zkombinovat: velké pružnosti a torzní stability. Při jízdě na těchto lyžích můžete snadno nasadit oblouk a vyjet z něj s jistotou, k čemuž přispívá dodatečná vrstva titanu. Největší předností této lyže je však snadné carvování, protože stačí méně tlaku na hrany k tomu, abyste vykrajovali oblouky jako zkušený lyžař.Přejete li si namontovat vázání na lyže, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce a napište také délku podešve lyžařských bot v milimetrech.


Rady a tipyVytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2009
© Copyright 2009, KB sport HK, spol. s r.o.