ELAN Snow LS 17/18 - DOPRAVA ZDARMA!!!

Parametry produktu
značka Elan
kategorie dámské lyže ELAN
geometrie 114/72/103
Dynaflex Díky materiálu Dynaflex v zadní části lyže jsou lyže s touto konstrukcí mkké a snadno ovladatelné, hlavně na konci oblouku.
Parabolický Rocker Tento unikátní profil kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil Early Rise Rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vibrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají.
Full Power Cap Konstrukce Full Power Cap je lehká a přispívá k snadnému zatáčení a poddajnosti lyží.
Jádro Monolite Monolite je lehké syntetické jádro s unikátním ztenčeným profilem. Menší hustota jádra snižuje hmotnost a přispívá k vyvážené pružnosti, což usnadňuje zatáčení.
vázání ELAN EL 7.5
délka lyží v cm 152
původní cena 8150,– Kč(s DPH)
cena po slevě 6990,– Kč(s DPH)
záruka 2 roky
dodací lhůta(dny) 7



Varianty produktu
ELAN Snow LS 17/18, vázání: ELAN EL 7.5, délka lyží v cm: 152, cena: 6990,- Kč

ks

ELAN Snow LS 17/18 - podrobný popis produktu

Lyži Snow jsme vyvinuli speciálně pro ženy, které chtějí objevovat radost z lyžování a krásu tohoto sportu. Učení na této lyži pro vás bude vždycky skvělou zábavou, protože vám poskytne ideální kombinaci pohodlí a stability. Lyžování na lyži Snow je snadné díky našim pokrokovým technologiím, jako jsou profil Parabolic Rocker, který umožňuje rychlé pokroky při učení a poskytuje potřebnou jistotu, a technologii DynaFlex, která lyžaře podpoří na konci oblouku, protože tam je to nejvíc potřeba.Přejete li si namontovat vázání na lyže, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce a napište také délku podešve lyžařských bot v milimetrech.


Rady a tipy



Vytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2009
© Copyright 2009, KB sport HK, spol. s r.o.