ELAN Delight Prime LS 17/18 - DOPRAVA ZDARMA!!!

Parametry produktu
značka Elan
kategorie dámské lyže ELAN
geometrie 126/76/103
SlimShape Technologie SlimShape velmi výrazně snižuje hmotnost a zaručuje, že lyže Elan s touto technologií jsou nejlehčí na světě. Díky specifickému tvaru pláště jsou lyže tenké, lehké a zároveň velmi odolné a pevné. Ke skvělým jízdním vlastnostem přispívá to, že lyže mají optimální pružnost a vysokou torzní pevnost, což zlepšuje přenos energie od lyžaře k lyžím a zaručuje skvělé držení hran a spolehlivou kontrolu nad lyžemi v obloucích.
Early Rise Rocker Profil Early Rise Rocker umožňuje lyžím Elan dělat plynulé oblouky bez námahy díky mírnému profilu rocker na špičce a patce. Lyže s tímto profilem jsou hravé, snadno se na nich jezdí a jsou velmi všestranné.
PST Konstrukce PST (Partial Sidewall) optimálně kombinuje pevnost a poddajnost lyží. Díky konstrukci Cap/Sidewall jsou lyže lehké, tolerantní k chybám lyžaře a zároveň pevné a stabilní.
Jádro Trulite Dřevěné jádro Trulite je extrémně lehké a zlepšuje jízdní vlastnosti díky tomu, že flexe (pružnost) je speciálně upravena pro potřeby lyžařek. Dřevěné jádro Trulite přenáší síly přímo na hrany a poskytuje tak potřebnou pevnost a všestrannost za různých podmínek.
vázání ELAN ELW 9
délka lyží v cm 146,152,158
původní cena 14180,– Kč(s DPH)
cena po slevě 11290,– Kč(s DPH)
záruka 2 roky
dodací lhůta(dny) 7Varianty produktu
ELAN Delight Prime LS 17/18, vázání: ELAN ELW 9, délka lyží v cm: 146, cena: 11290,- Kč
ELAN Delight Prime LS 17/18, vázání: ELAN ELW 9, délka lyží v cm: 152, cena: 11290,- Kč
ELAN Delight Prime LS 17/18, vázání: ELAN ELW 9, délka lyží v cm: 158, cena: 11290,- Kč

ks

ELAN Delight Prime LS 17/18 - podrobný popis produktu

Extrémně nízké hmotnosti této lyže bylo dosaženo díky využití technologie SlimShape, která zároveň optimalizuje přenos energie od lyžaře na lyži. Dále tato lyže využívá profil Early Rise Rocker. Výsledkem je velmi lehká, vyvážená lyže se snadným zatáčením, silnou odrazovou dynamikou a větší přilnavostí hran pod nohou.Přejete li si namontovat vázání na lyže, uveďte tento požadavek do poznámky v objednávce a napište také délku podešve lyžařských bot v milimetrech.


Rady a tipyVytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2009
© Copyright 2009, KB sport HK, spol. s r.o.