ELAN Black Magic LS 17/18 - DOPRAVA ZDARMA!!!

Parametry produktu
značka Elan
kategorie dámské lyže ELAN
geometrie 125/76/103
Waveflex WaveFlex od firmy Elan je unikátní zvlněný profil na povrchu lyže, který zaručuje velkou podélnou pružnost pro snadné zatáčení a torzní stabilitu pro lepší přilnavost hran. Nikdy předtím neumožňovala konstrukce lyží zkombinovat tyto dvě vlastnosti u jedné lyže.
Parabolický Rocker Tento unikátní profil kombinuje výrazné boční vykrojení lyže a profil Early Rise Rocker, což umožňuje snadné nasazení oblouku při menším vynaložení námahy. Stabilizátor přední části navíc tlumí vibrace, takže hrany lépe drží a lyže se skvěle ovládají.
vázání EALN ELW 9
délka lyží v cm 158
původní cena 8230,– Kč(s DPH)
cena po slevě 5990,– Kč(s DPH)
záruka 2 roky
dodací lhůta(dny) ihnedVarianty produktu
ELAN Black Magic LS 17/18, vázání: EALN ELW 9, délka lyží v cm: 158, cena: 5990,- Kč

ks

ELAN Black Magic LS 17/18 - podrobný popis produktu

Lyže Black Magic jsou ideální a stylovou volbou pro ženy, které už mají úplné začátky za sebou a jsou připraveny dále zlepšovat své lyžařské schopnosti a posunout se od klouzání ke carvingu. Pro lyžařky, které se chtějí dostat na vyšší úroveň, je zásadní pohodlí a snadné nasazení oblouku, proto jsme u lyží Zest použili profil Parabolický Rocker, který extrémně usnadňuje zatáčení. Díky technologii WaveFlex jsou lyže stabilní ve vyšších rychlostech a díky konstrukci Full Power Cap mají nižší hmotnost. Zest je univerzální, snadno ovladatelná lyže tolerantní k chybám lyžařek a stane se vaší nejlepší kamarádkou na svahu.


Rady a tipyVytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2009
© Copyright 2009, KB sport HK, spol. s r.o.